Gamintojas: SOPPEC
Prekės kodas: 03900023
Prieinamumas: Sandėlyje
9.60€
Be PVM: 7.93€

 Galingas ir efektyvus visų karbiuratoriaus sistemų elementų valiklis. Naudingas reguliariai prižiūrint žemės ūkio ir statybinių mašinų stūmoklius bei purkštukus. Pašalina riebalus , anglies, dervos, gumos ir oksidacijos nuosėdas. Jį galima purkšti ant vožtuvų, pavarų, purkštuvų, stacionarių reguliavimo variklių, greitintuvų ir oro įsiurbimo agregatų.

SOPPEC karbiuratoriaus valiklis yra nerūdijantis ir užtikrina puikų pajėgumą ištirpinti susikaupusias nuosėdas, nepalikdamas likučių, kad po valymo būtų užtikrintas optimalus karbiuratoriaus darbas.

SPECIFIKACIJOS:

Pakuotė: 500 ml

sudėtis: aromatinių ir alifatinių angliavandenilių, ketonų ir alkoholių mišinys.

Išvaizda: skaidrus bespalvis skystis.

Propelentas: propano butanas

LOJ-ES g/l: 745 g/l

Santykinis tankis (20 C g/ml):  0,745

Garų slėgis,esant 20 C: 3,2-3,6 baro

Purškiamas srautas: 3,1 g/s

NAUDOJIMONURODYMAI:

"PRO TECH" kuro sistemos valiklis yra lengvai užsidegantis tirpiklis - naudokite tik kai variklis šaltas. Prieš pradėdami valyti, uždenkite elektros laidus ir išjunkite elektros sistemas. Vienodai purkškite valiklį ant visų apdorojamų komponentų ir ant tų, kuriuos reikia išardyti, leiskite įsigerti vos kelias minutes. Labai nešvariose vietose leiskite įsigerti maždaug 5-10 minučių. Nušveiskite įsisenėjusius nešvarumus. Po valymo išdžiovinkite oru laidžius komponentus.

ĮSPĖJIMAS: Gaminys neskirtas naudoti dyzeliniuose varikliuose. 

  

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!