Kategorijos
Šalto cinkavimo mišinys Galvanol

1.1. Produkto aprašymas
Šalto cinkvimo mišinys «GALVANOL©» tai – vienkomponentis skystasis mišinys (visiškai paruoštas naudoti), susidedantis iš ypač chemiškai švaraus elektrolitinio cinko, lakiųjų medžiagų ir jungiamųjų agentų.
Gali būti naudojamas kaip atskira danga, taip pat kaip apsauginis antikorozinis gruntas, ant kurio gali būti dengiamos įvairios dekoratyvinės dangos. Mišinys turi būti dengiamas gerai vėdinamoje patalpoje, naudojant asmenines kvėpavimo takų apsaugos priemones.
Prieš dengiant mišinį būtina KRUOPŠČIAI IŠMAIŠYTI MAIŠYTUVU iki gausite vienalytę masę.
Paviršiaus paruošimas: pašalinti purias rūdis ir senų dangų likučius, riebalus pašalinti solventu arba ksiloliu ir leisti išdžiūti. Leidžiama dengti tvirtai sukibusias rūdis.
Mišinį dengti teptuku, voleliu, naudojant suslėgtąjį orą arba beoriu būdu, kai aplinkos temperatūra yra nuo -30°С iki +50°С. Produktas visiškai paruoštas naudoti. Jeigu reikia, galima skiesti solventu arba ksiloliu. Išeiga yra 250 g/m², kai sausos plėvelės storis yra 40 µm. Rekomenduojama dengti 2–3 sluoksnius. Padengus vieną sluoksnį, kitą galima dengti praėjus 30–60 min.
Sandėliuoti sandariai uždarytoje taroje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių, temperatūroje nuo -40°С iki +40°С, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Šaltojo cinkavimo mišinys «GALVANOL©» naudojamas tokiose srityse, kaip pramoninėje ir civilinėje statybose, transporto statyboje, dujų ir naftos gavybos kompleksuose, energetikoje, geležinkelio objektuose, uosto ir hidraulinėse konstrukcijose, autotransporte. Antikorozinė plieninių gaminių ir konstrukcijų, naudojamų visų klimatinių zonų oro sąlygomis, visų tipų aplinkose, apsauga.
Išskirtinė šaltojo cinkavimo mišinio «GALVANOL©» savybė, išskirianti jį iš kitų gamintojų dangų, yra ypač chemiškai švaraus „netaisyklingų“ formų aktyvus elektrolitinis nano ir mikro cinkas 99,995%, dėl to padidėja dalelių lietimosi su metalu plotas ir specialiai paruošti patentuoti polimeriniai rišamieji agentai su aktyviaisiais priedais.

Šalto cinkavimo mišinys Galvanol 1 litro (2 kg)
Šalto cinkavimo mišinys "Galvanol" naudojamas kaip efektyvi juodųjų metalų apsaugos priemonė įvairio..
Šalto cinkavimo mišinys Galvanol 5 litro (10 kg)
Šalto cinkavimo mišinys "Galvanol" naudojamas kaip efektyvi juodųjų metalų apsaugos priemonė įvairio..
Šalto cinkavimo mišinys Galvanol 520 ml
Šalto cinkavimo mišinys "Galvanol" naudojamas kaip efektyvi juodųjų metalų apsaugos priemonė įvairio..
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)