• Prekių pasirinkimas ir paieška

  Pasinaudokite katalogu tam, kad pasirinkti Jus dominančias prekes. Kataloge visos prekės išdėstytos pagal kategorijas. Kad pamatyti detalesnį prekės aprašymą paspauskite ant jos paveiksliuko arba pavadinimo.

  Jeigu Jūs jau žinote prekę kurią norite įsigyti kodą, pavadinimą arba kokius nors jos duomenis, naudokite paieškos sistemą - tai sutaupys Jūsų laiką. Ieškoti galima pagal kodą, pavadinimą arba raktinius žodžius iš prekės aprašymo.

  Prie kiekvienos prekės yra nurodoma kaina EURAIS be pristatymo . (Pristatymo kaina į šią sumą neįskaičiuota).

  Įdėkite pasirinktas prekes į krepšelį

 • Patinkančią Jums prekę galima įdėti į krepšelį, kaip ir įprastoje parduotuvėje. Tam pakanka paspausti mygtuką ”Į krepšelį”. Jūs galite išsirinkti bet kokį prekių kiekį, galėsite peržiūrinėti ir redaguoti savo krepšelio turinį. Taip pat galėsite naudoti krepšelį kaip laikiną virtualų sandėlį dominančių Jūsų prekių, iš kurio po galutinio apmąstymo Jūs paliksite tik tas pozicijas, kurias vėliau realiai užsakysite. Pašalinti prekes iš krepšelio galite pažymėję laukelį, esantį "Išmesti" stulpelyje ir paspaudę mygtuką “Atnaujinti”.

  Užsakymo apiforminimas

 • Kai krepšelyje liko tik tos prekės, kurias Jūs jau nusprendėte pirkti - paspauskite mygtuką “Užsakyti”.

  Jei jau esate užsiregistravęs mūsų parduotuvės klientas - prisijunkite, jei ne spauskite

 • Pirkti kaip svečiui (nesiregistruoti)“ - „Tęsti”

 • Užpildykite visus žvaigždute pažymėtus laukus, pasirinkite – asmuo ar įmonė (jeigu įmonė supildykite įmonės rekvizitus) . Parduotuvės administracija garantuoja informacijos konfidencialumą. Jokie personaliniai duomenys esant bet kokiom sąlygom nebus perduodami tretiems asmenims be Jūsų sutikimo.

  Išsirenkant pristatymo adresą ir spauskite Tęsti” , galite „Pridėti komentarą prie šio užsakymo“

  pateikti savo pastabas (pageidaujamą pristatymo laiką, savo duomenis ar rekvizitus, jei pageidaujate gauti sąskaitą-faktūrą ar kitą). - spauskite „Tęsti”

  uždėkite varnelę - Aš perskaičiau ir sutinku - spauskite Tęsti”

 

 • Patvirtinti užsakymą.

  Po formos užpildymo ir patvirtinimo, eletroniniu paštu Jūs gausite žinutę, pažyminčią, kad užsakymas gautas. Dėmesio - pinigų iš karto neperveskite! Sulaukite mūsų patvirtinimo dėl prekių pristatymo kainos! (žiūrėti pristatymo sąlygos)

 • Būtinai nurodykite savo telofono Nr.__ kad būtų galime su Jumis susisiekti (iškilus neaiškumams).

  Prekės išsiunčiamos po pinigų užskaitymo į mūsų sąskaitą.

 •