UAB „ Jundulai“ įkurta 2007 m. Mūsų siekis - maksimaliai optimalus ir informatyvus kliento aptarnavimas. Šios užduoties palydovai - tai mūsų profesionalumas ir lankstumas kliento atžvilgiu.Maloniai Jus kviečiame susipažinti su mūsų produkcija !


UAB „ Jundulai“ parduotuvėje pateiktų prekių asortimentą sudaro medžio ir metalo grąžtai, metalo pjovimo diskai,  dažai metalui bei fasadui, specialūs dažai žymėjimui, gruntas metalui ir medienai, lakas medžiui, įvairūs gumos gaminiai, elektros prekės, darbo rūbai, pirštinės, darbo batai, plombos, plombavimo viela, kniedės. Mūsų lentynose taip pat rasite specifinį aerozolinių produktų asortimentą.


UAB „ Jundulai’’ taip pat pristato BOSCH, Hans, KNIPEX, Osram, SEZ, Teknos, SOPPEC prekinius ženklus. Šie prekių ženklai pateikia Jums ypač aukštos kokybės gaminius, o mes Jums pasiūlysime prieinamą kainą !


Pristatome !


Nepralenkiami savo kokybe rinkoje BOSCH akumuliatoriniai ir elektriniai įrankiai profesionalams bei mėgėjams nudžiugins net išrankiausią pirkėją. Kartu su įrankais pateikiami populiariausi įrankių priedai: grąžtai, galvučių komplektai, frezos, pjovimo diskai, įlifavimo akmenys, šlifavimo vielos šepečiai ir dagelis kitų produktų.


Hans produkcija – raktai, atsuktuvai, atsuktuvų komplektai- praplės Jūsų pasirinkimą. Tai puikūs pagalbininkai ne tik profesionalioje darbo srityje, bet ir namų ūkyje. Puikios kokybės Hans raktai bei atsuktuvai tiesiog privalo būti kiekvieno profesionalo bei mėgėjo namuose.


KNIPEX firmos pateikiamos replės ir žnyplės savo kokybe patenkins net inoringiausią klientą. Parduotuvėje UAB „Jundulai“ pateiktos KNIPEX replės bei žnyplės yra tikros savo srities ekspertės. Darbas su jomis bus malonus ir lengvas.


Atvykę į mūsų parduotuvę UAB „Jundulai“ turėsite galimybę artimiau susipažinti su Teknos bei SOPPEC produkcija. Teknos prekinio ženklo atstovų pristatomas aukštos kokybės alkidinis bei epoksidinis gruntas metalui nustebins Jus itin žema kaina. Ypatingą vietą rinkoje užima SOPPEC produkcija: teritorijų žymėjimo dažai gamykloms bei sporto aikštėms, vidaus patalpų žymėjimo dažai, skvarbi alyva su grafitu, purškiamas tepalas bei vaškas, įranga apsauginių linijų žymėjimui. SOPPEC produkcija tikrai neleis Jums nusivilti.


UAB ,,Jundulai“ parduotuvės lentynose pirkėjas ras ypač retą, bet labai paklausią prekę. Tai šalto cinkavimo mišinys Galvanol. Šis šalto cinkavimo mišinys yra naudojamas kaip juodųjų metalų apsaugos priemonė įvairiose terpėse : dirvoje, vandenyje, atmosferoje. Šis produktas gali būti naudojamas ne tik kaip atskira danga, bet ir kaip apsauginis antikorozinis gruntas. Be abejo šalto cinkavimo mišinys Galvanol gali būti dengiamas dekoratyvine danga.


UAB „ Jundulai’’ rekomenduojami darbo rūbai, darbo pirštinės bei darbo batai leis Jums pasijusti ne tik saugiam, bet ir stilingam. Pirmu numeriu asmens apsaugos saraše rekomenduojami darbo batai su metaline pirštų apsauga. Mūsų pristatomos firmos darbo avalynė pasižymi ne tik apsauginėmis funkcijomis, bet yra ir labai kokybiška, pagaminta iš orą laidžių medžiagų, neperšlampanti bei madinga. Jūsų pasirinkti darbo batai puikiai Jums tarnaus visais metų laikais. Darbo rūbai bei darbo pirštinės profesionaliai papildys Jūsų asmeninės darbo apsaugos komplektą. Parduotuvėje pateiktos įvairių dydžių ir pagal funkcionalumą suskirstytos darbo pirštinės puikiai pasirūpins Jūsų rankų saugumu. Darbo rūbai pagaminti iš kokybiško poliesterio ir medvilnės mišinio, todėl puikiai skalbiasi, yra patogūs ir neglamžūs bei pralaidūs orui. Mūsų rekomenduojami darbo rūbai lei Jums pasijusti stilingais ir tarnaus labai ilgai.


Mus aplankyti tikrai verta !


Norimas prekes Jūs galite įsigyti apsilankę parduotuvėje UAB „ Jundulai’’ arba užsakyti susisiekę su mumis nurodytais kontaktais.


Taip pat mes suteikiame Jums galimybę atsiskaityti už prekes grynais pinigais arba bankine kortele tiesiogiai kurjeriui. Pristatymo informacija.


REKVIZITAI: 

Įmonės kodas: 301270603

PVM kodas: LT100003631018

Adresas: J.Basanavičiaus 127, Šiauliai LT76129

A/s LT19 7300 0101 0439 1890 AB Swedbank

tel. +370 686 58364   , +370 615 17194

el.paštas: info@jundulai.lt

DIRBAME : nuo 8 iki 16 val darbo dienomis. (pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis)

Šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis - NEDIRBAME